




Doeleinden:
- Fitness
- Home gym's
- Crossfit clubs
- fysio
- Breedte
- 50 cm
- Lengte
- 50 cm
- Hoogte
- 25 mm
Onze "Extreme" Rubber Tegels met prachtige zwarte kleur en extreem fijne, dichte toplaag zijn een streling voor het sportoog en uitermate geschikt voor Home gym's, Fitness en Crossfit clubs waarbij men traint met zware halters, gewichten en andere zaken zoals lichaamsgewicht.
Door zijn 25 mm dikte en speciaal impact patroon aan de onderkant is deze tegel extreem geluiddempend met de nodige sterkte wat niet onbelangrijk is in deze sportwereld.
Deze tegels kunnen los geplaatst worden op uw bestaande vloer met de gratis geleverde plastieken pinnen die men zeer eenvoudig in de tegels kan aanbrengen. ( kan men perfect manueel verwijderen )
De Rubberfabriek werkt enkel met hoogwaardige rubber kwaliteiten voor een maximale levensduur, aangename geur en een goede slijtvastheid uit eigen beheer zodat wij u onze producten kunnen aanbieden aan de best mogelijk prijs!
* Verbruik pinverbinding : 16 stuks per m² (inclusief)